Koopzondag 29 november 2020


Vandaag is koopzondag in Kerkrade en wij zijn er van 12:00 tot 16.00 uur. Komt u ons steunen?

Het is een heerlijk wandelweertje en een groot deel van de winkels in het centrum van Kerkrade is geopend. Voor het terras bij de Wieëtsjaft kunt u voor een vrije gave een drankje krijgen. De opbrengst gaat naar de Stichting Wij helpen Elkaar.

Maar ook de ondernemers op de Markt hopen jullie vandaag te begroeten, wij en een deel van onze buren gaan vers bakken. Bij Jules de heerlijke oliebollen, bij Suus heerlijke speculaas cake en cupcake en bij ons heerlijke wafels met warme kersen, de erwtensoep, koffie, cappuccino en lekkere warme chocolademelk met slagroom.

Ook hebben wij weer de adventskalender en kerstpakketten met biertjes in verschillende prijsklassen.

En de rest van de horeca heeft natuurlijk nog de To Go maaltijden. Wat te denken van de Wieëtsjaft, Tous (bij het Zoete Zusje), Giuseppe, Bij Walther, Kouros en Kooiker.