5 jaar geleden….de wereld stond op de kop….als wij toen wisten wat wij nu weten….maar dat is met alles.
Je moet leren van het verleden.
Waar je zou hebben gedacht dat corona ons iets heeft geleerd is het tegendeel bewezen.
De mens is veranderd je “zogenaamde” naasten of beter gezegd “bekenden” maar zeker ook onze politiek met al haar leiders.
Vertrouwen wordt geschonden….hebzucht is nummer een…..als kleine kinderen zijn de elkaar aan het pesten….en dan zeggen ze….verstand komt met de jaren.
Het is niet voor iedereen weggelegd.
Je naaste worden ernstig ziek….je hoort niks anders dan kanker, Alzheimer en wat nog meer….juist bij degene die het leven weten te waarderen.
En je mag het niet zeggen….en jullie weten wel wat ik bedoel… maar een deel van onze wereldleiders verdient het leven op het aardse gewoonweg niet….macht regeert en de burger incasseert…..of het nu het front is of welke aard dan ook.
Het is triest….2025 jaar zijn wij op de wereld…..en nog veel….heel veel jaren meer….en nog steeds heerst er de macht voor meer…..en waarom….je leven kan binnen een minuut veranderen….en wat heb je dan….niks….helemaal niks…
Laten wij dankbaar zijn…en die het begrijpen begrijpen dat…..en laten wij maar met elkaar lachen, en voor elkaar daar zijn.
Dan is onze grote “verzauwde” wereld een stukje van ons af en maken wij ons eigen paradijsje met de middelen die wij meekrijgen van ons innerste…een lach en een vriendelijk woord….daarbij nog een knuffel en je voelt je de koning te rijk.