Het team heeft er bijna weer een jaar op zitten….het was een druk jaar, een mooie zomer, met de muziek op de kiosk, de terrassen druk bezocht, het geluk van Limburg met de nodige bezoekers voor en na de voorstelling te gast voor een borrel.
Zoals gezegd een druk jaar, en wij zijn er nog niet….komend weekend nog 280 gasten voor de amusetocht….en de Sjelleboomcloeb voor de jaarvergadering…. Dit alles lukt alleen als het logistieke deel klopt….en dat vergt energie. En deze energie heb je alleen als de partner je hier in steunt, horeca is topsport (heb ik al eens geschreven) het legt ook veel druk op een relatie. Heel veel druk, je bent veel aan het werk in het weekend, lange dagen en toch ook heb je een prive leven.
Ik heb al eens geschreven, ik ben geen wieët, ik ben een entertainer. Het verschil, een wieët sterft in het spreekwoordelijke harnas en dat is niet aan mij besteed. Ik hou van mijn job maar ook van Lyanne en onze kind(eren).
Het wordt vaak gezegd, d’r Marcel maar alleen ben ik niets. Zonder team, maar nog belangrijker zonder partner, die je steunt en heel veel moet accepteren en incasseren, zonder zo een partner ben je nergens. Het is niet Marcel, nee het is A jenne Sjlaagboom mit ’t team….’t Lyanne en dan d’r Marcel……ook al is Lyanne er niet altijd….de zorg voor ons kind…de hond Werner en haar eigen job kost ook veel energie.
En juist daarom, zonder deze kanjer was er misschien geen Sjlaagboom in de huidige vorm. Want zonder deze steun was de keuze anders gemaakt. Zoals gezegd, hard werken en ik hou van mijn job maar alleen als je weet dat het thuis ook goed voelt en dat weet je als je na een lange dag thuis komt en je voelt je dan ook thuis…..de warmte van liefde.
En juist kerst is een tijd van warmte, helaas niet voor iedereen en daarom onze boodschap.
Leef lu, geniet van elkaar met of zonder de kerst. Geniet het hele jaar want het kan heel snel anders lopen en dan….dan kan het stil zijn….tijd vliegt….verspil geen seconde aan momenten die het niet waard zijn.

