Een groot compliment aan alle dames die erbij waren, wat hebben jullie laten zien wat plezier maken is. Jullie hadden genoeg “eten” meegenomen waarbij iedereen mocht mee smullen en het ook nog netjes bleef. Dat bewijst maar weer wat mogelijk is, dankjewel hiervoor.
Ook de geproclameerde Prinses Mirella was in haar nopjes, de KVV met zijn bezoek was het kleine kersje op de taart voor Mirella, waarbij de huisordes van de KVV groots werden “uitgedeeld”.
Een compliment aan de Prinsejarde Kölsjeet mit Prinses Nicolle en zie “bauwteam”. Deze hebben een prachtig optreden gegeven en het was genieten van begin tot einde….t woar Sjpitze.
En dan natuurlijk dank aan alle artiesten, dj Tom en het team….’t woar toppie. Voor nu…poetsen…de vloer…alwerm….want wij hebben vanmiddag hoog bezoek.